Spolehlivý partner pro vaší dovolenou

— Kdo je Irwin Yacht —

Chcete zažít nádhernou dovolenou?

Chcete relaxovat v ráji?

Chcete poznat doposud nepoznané?

Dopřejte si dovolenou v Karibiku s naším skiperem na plachetnicích nebo katamaránech v nejkrásnějších jachtařských revírech světa! Máme dlouholeté jachtařské zkušenosti téměř z celého světa, nejdéle a nejčastěji se pohybujeme po Karibském moři (více než 15 let), Chorvatsku, Středomoří (Itálie, Řecko.....), v poslední době stoupá i zájem o jachting v Černé Hoře nebo o exkluzivní destinace jako je Francouzská Polynésie apod. Mezi zájemci o naše služby nechybí zkušení i začínající jachtaři, potápěči, sportovní rybáři, fotografové, ale i ne jachtaři a lidé, kteří nemají žádné zkušeností s lodí, jen chtějí prožít klidnou dovolenou daleko od civilizace, obklopeni tyrkysovým mořem s úžasným životem pod hladinou, příjemnými domorodci, hudbou, tancem a vynikajícím jídlem. Plavíme se na luxusních plachetnicích či katamaránech, které jsou velmi pohodlné a vybavené vším potřebným, dobře zařízenou kuchyní včetně lednice, pohodlnými kajutami, salónem a dalšími věcmi, zaručujícími komfortní pobyt a plavbu i těm nejnáročnějším cestovatelům. Celá plavba je doplněna o zajímavý a poutavý program na pevnině 
 

Co nabízíme:

  • 14ti nebo více denní plavby v Karibiku na plachetnicích nebo katamaránech pro jednotlivce i skupiny se zkušeným kapitánem znalým místních poměrů, moře, služby průvodce.
  • Kondiční plavby pro méně zkušené kapitány, ve všech koutech světa.
  • Kapitánské kurzy, platné vyhláškou Ministerstva Dopravy ČR včetně praktického kurzu potřebného pro úspěšné složení zkoušky.
  • Teambuilding pro firmy, motivační pobyty apod.
  • Stálý placený servis našeho zkušeného kapitana pro vaší lod po celý rok a kdekoliv na světě (idealní pro majitele motorových lodí a plachetnic).
  • Dálkové převozy soukromých i charterových lodí.
  • Zajišťování dalších doplňkových služeb (letenky, hotely, lodní lístky apod.), odborné poradenství.

Jak po Karibiku či jiných koutech světa cestujeme ?

Charterovými jachtami nebo katamarány pro 6 - 10 lidí (kajuty po dvou lidech), které jsou obsazeny velice zábavnou a pohodovou posádkou, plavidla jsou samozřejmě plně vybavenými pro mořskou plavbu ve špičkové technické kondici.

 

 

 

Nachystáme vám i plavbu na míru  ?

Nečekejte ani minutu a zarezervujte si plavbu s námi ještě dnes ?

 

 

1991 - 2018

— Příběh Irwin Yachtu —

Začali jsme jako parta přátel milujícich moře a jachting , nyní jsme profesionální kapitáni plujících po všech mořích světa.

I vy s námi můžete proplout Karibikem .... informuj se nezávazně na uvedeném emailu