Kolik to stojí a program:

Návětrné ostrovy - 2019.

Jachting v Karibském moři - Malé Antily - Návětrné ostrovy

Termín Plavby: Listopad / Prosinec 2019 

Doprava: Letecky Praha - Paris - Martinique a zpět v ceně

Plavba: délka - 2 týdny na katamaránu  Marsaudon Composites TS 42  (rok 2015) pro 8 členů posádky a kapitána ,vybavená vším potřebným pro plnomořskou plavbu včetně gumového člunu s motorem. Nezávazný plán trasy: - Malé Antily - plavba oblastí od Martiniku na jih ke Grenadínám. - St. Lucia - St. Vincent and Grenadiens - Buquia - Tobago Cays - Mayerau - Union Island a zpět (může se měnit v závislosti na počasí).

Počasí: stabilní, 25-35°C, teplota vody 30°C, viditelnost v moři 30-50 metrů, vítr stabilně NE, cca 3-5 Beauforta za normálních okolností Měna kromě (Martinique) ECD (východokaribský dolar, 1 USD = cca 2,5 ECD, 1 ECD cca 8,5 Kč). USD berou rádi také.

Doporučení vybavení na cestu na jachtu do Karibiku: Letní oblečení, také i něco teplejšího na večer nebo noc, letní obuv, popř. turistická, boty do vody, antimalarika nejsou potřebná, pouze léky proti nevolnosti, zánětům spojivek, panthenol, desinfekce (jodisol apod.), opalovací krémy s vysokým UV faktorem, panadol, acylpirin, dobré sluneční brýle, základní potřeby na potápění, trvanlivé co nelzou koupit v Karibiku a potřebujete je ke spokojenosti.

Cena za osobu: 39900,00 Kč / osoba 


Cena platná při obsazení katamaránu minimálně 7 účastníky.

V ceně plavby je zahrnuto:

- Letenka z Praha na Martinik a zpět.

- Ubytovaní na lodi včetně povlečení a vybavení lodní kuchyně.

- Úklid lodě po návratu do základnové Maríny lodě (na konci plavby).

- Služby průvodce a kapitána po celou dobu plavby s odborným výkladem.

- Transfer z letiště FDF do Mariny Le Marin.

- Pohonné hmoty a pitná voda pro katamaran (platí se v celém Karibiku).

V ceně plavby není zahrnuto:

- Cestovní pojištění osob (zařizuje si každý účastník individuálně).

- Nevratná kauce za loď a závěrečný úklid lodě 15 EUR/osoba

- Základní potraviny do katamaranu (na Martiniku lze doplnit v místních obchodech, ceny podobné jako ve Francii, tropické ovoce na dalších ostrovech dle sezóny, ryby za relativně nízké ceny) do 30-50 eur/osoba  na celých 15 dní.

-Případné přihlašovací a kotvící poplatky (jsou-li vyžadovány) cca 20-40 eur/osoba pro všechny státy které  při cestě proplujeme (dle námořního zákona je nutné dodržovat).


SLUŽBY

Cenik za individualní služby

Služby průvodce:

Při službách pronajmu kapitána v ceně

1500 Kč/Den